|
- Motorová lokomotiva T 478.1004 (751.004) se soupravou historických osobních a nákladních vozů
- Přeprava cestujících ve voze Be 3-5478, který je vybaven kamny
- Jízdné Praha-Krnov či Krnov-Praha : 400,- Kč, děti do 10 let : 200,- Kč
- Rezervace míst pouze pro skupiny, cena místenky : 20,- Kč
- Zastavení pro nástup a výstup cestujících : Praha-Bubny a Krnov, ostatní zastavení pouze z dopravních důvodů
Jízdní řád
|
|
|
|
|
|
Sobota 9.11.2002 |
příjezd |
odjezd |
|
|
Praha-Bubny |
|
08 08 |
|
|
Praha-Libeň |
08 20 |
08 21 |
|
|
Kolín |
09 30 |
09 52 |
|
|
Pardubice |
|
10 44 |
|
|
Česká Třebová |
12 00 |
12 05 |
|
|
Rudoltice v Čechách |
12 23 |
12 28 |
|
|
Olomouc hl.n. |
13 57 |
14 09 |
|
|
Hlubočky |
|
14 29 |
|
|
Moravský Beroun |
14 57 |
15 03 |
|
|
Bruntál |
15 39 |
15 44 |
|
|
Krnov |
16 15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Neděle 10.11.2002 |
příjezd |
odjezd |
|
|
Krnov |
|
07 47 |
|
|
Milotice nad Opavou |
08 05 |
08 13 |
|
|
Dětřichov nad Bystřicí |
08 52 |
09 02 |
|
|
Velká Bystřice |
09 53 |
10 03 |
|
|
Olomouc-Bělidla |
10 10 |
10 16 |
|
|
Olomouc hl.n. |
10 19 |
10 30 |
|
|
Moravičany |
11 05 |
11 11 |
|
|
Česká Třebová |
12 15 |
12 20 |
|
|
Pardubice |
|
13 33 |
|
|
Řečany nad Labem |
13 57 |
14 09 |
|
|
Kolín |
|
14 33 |
|
|
Praha-Libeň |
15 37 |
15 38 |
|
|
Praha-Bubny |
15 51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|